Amica - IT рішення для ефективності та безпеки бізнесу
  • info@amica.ua
  • Зв'язатися з нами: +38 (044) 355 07 70

Потоки даних про загрози

ІНФОРМАЦІЙНІ СЕРВІСИ: ПОТОКИ ДАНИХ ПРО ЗАГРОЗИ

Захистіть свою IT-інфраструктуру від шкідливого ПЗ та небезпечних URL-посилань, використовуючи статистичні дані про загрози від «Лабораторії Касперського»

За останні роки спостерігається стрімке зростання кількості нових сімейств та різновидів шкідливого ПЗ; «Лабораторія Касперського» щодня детектує близько 315 000 унікальних зразків шкідливих програм. Щоб захистити свої кінцеві пристрої від цих загроз, більшість організацій використовують класичні інструменти захисту – антивірусні рішення, системи запобігання вторгнень (Intrusion Prevention Systems) і системи виявлення загроз (Threat Detection Systems). Але як державам захистити свої національні інтереси та інфраструктуру від великого обсягу шкідливого ПЗ, що використовує новітні засоби обходу традиційних та навіть складних передових методів захисту?

Вихід є: державні структури, телекомунікаційні компанії та інші великі організації можуть блокувати шкідливі програми на рівні інфраструктури, використовуючи витоки даних про загрози (Threat Data Feeds) від «Лабораторії Касперського».

ПОТОКИ ДАНИХ ПРО ЗАГРОЗИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ «ЛАБОРАТОРІЄЮ КАСПЕРСЬКОГО», - ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЧНО ПІДВИЩИТИ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ ВАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Захист від шкідливого ПЗ. Поширення шкідливих об’єктів можна заблокувати на рівні інфраструктури, якщо додати їхні MD5-хеші в чорні списки на шлюзах та мережевих екранах на рівні мережі.

Запобігання зараження через інтернет. Шкідливі URL-посилання також можна заблокувати, додавши ці посилання та відповідні маски в чорні списки на шлюзах та мережевих екранах на рівні мережі.

Гнучкість. Потоки даних можуть бути інтегровані в рішення сторонніх виробників, призначені для збору відомостей про погрози.

Актуальність. Потоки даних про загрози регулярно поповнюються новими відомостями, отриманими з хмарної мережі безпеки (KSN) та інших джерел.

kas-012

«Лабораторія Касперського» пропонує потоки даних про загрози двох типів:
1. Шкідливі URL-адреси та маски
2. MD5-хеші шкідливих об’єктів

qwerty1234

ЧОМУ «ЛАБОРАТОРІЯ КАСПЕРСЬКОГО»?

• Генеральний директор та співзасновник компанії Євген Касперський – один із провідних світових експертів у сфері IT-безпеки

• З нами співпрацюють міжнародні правоохоронні організації,зокрема Інтерпол та підрозділи CERT

• Хмарні технології відстежують мільйони кіберзагроз зі всього світу в режимі реального часу

• Міжнародна команда експертів досліджує та аналізує всі види інтернет-загроз

• Найбільша в світі незалежна компанія-виробник ПЗ для забезпечення IT-безпеки, орієнтована на глибоке знання загроз та технологічне лідерство

• Випереджає всіх виробників захисного ПЗ за кількістю нагород, завойованих у незалежних тестах

• Є лідером за оцінками таких авторитетних компаній, як Gartner, Forrester та IDC

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.