Amica - IT рішення для ефективності та безпеки бізнесу
  • info@amica.ua
  • Зв'язатися з нами: +38 (044) 355 07 70

Моніторинг ботнет-загроз

ІНФОРМАЦІЙНІ СЕРВІСИ: МОНІТОРИНГ БОТНЕТ-ЗАГРОЗ

Загрози, які надходять від ботнетів, можуть негативно вплинути на репутацію вашого бренду. Цей сервіс дозволяє інформувати замовника про подібні загрози, спрямовані проти його онлайн-клієнтів.

Багато мережевих атак проводяться з використанням ботнетів. Такі атаки можуть загрожувати звичайним інтернет-користувачам, але найчастіше ці загрози націлені на конкретні організації, і особливо на їхніх онлайн-клієнтів.

Експертне рішення «Лабораторії Касперського» відстежує активність ботнетів та в режимі реального часу надсилає повідомлення про загрози, спрямовані проти конкретних брендів. Маючи у своєму розпорядженні конкретні відомості, ви можете інформувати своїх клієнтів, а також постачальників послуг із забезпечення безпеки та правоохоронні органи про актуальні для вас загрози. Захистіть репутацію та клієнтів вашої організації за допомогою сервісу «Лабораторії Касперського» щодо повідомлення про ботнет-загрози (Botnet threats Notification Service).

ЗАХИСТІТЬ СВОЇХ ОНЛАЙН-КЛІЄНТІВ, ҐРУНТУЮЧИСЬ НА ДАНИХ, ЯКІ НАДХОДЯТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

У межах сервісу надається підписка на кастомізовані повідомлення, що надсилаються електронною поштою та містять ексклюзивну інформацію із заданим найменуванням брендів, виявлених у ботнетах, моніторинг яких здійснює «Лабораторія Касперського». Повідомлення містять наступні дані:

URL-адресу сайту-мішені ботнету. Шкідливе ПЗ активізується та запускає алгоритм проведення атаки в той момент, коли користувач відвідує сайт організації-мішені, що має задану URL-адресу.

Тип ботнета. Детальна інформація про шкідливі програми, що використовується кіберзлочинцями для здійснення атак на ваших клієнтів. Таким шкідливим ПЗ може бути, наприклад, ZeuS, SpyEye, Citadel.

Тип атаки. Інформація про функціонал шкідливого ПЗ, що використовується кіберзлочинцями, а саме: веб-інжекти, кейлогінг, зняття скріншотів, захоплення відеозображення екрану.

Алгоритми атаки. Інформація про використаний алгоритм веб-інжекту: код веб-інжекту, HTML-запити (GET / POST), дані на веб-сторінці до та після впровадження шкідливого коду та інше.

Адреса командного сервера. Можливість повідомлення інтернет-провайдерів та представників спецслужб про сервер крування ботнетом дозволяє оперативно ліквідувати загрозу.

MD5-хеші шкідливого ПЗ. «Лабораторія Касперського» надає хеші для ідентифікації шкідливого ПЗ, що використовується під час атаки.

У МЕЖАХ ПІДПИСКИ КАТЕГОРІЇ ПРЕМІУМ ТАКОЖ НАДАЮТЬСЯ:

Розшифрований файл конфігурації відповідного бота: повний список брендів-мішеней.

Зразок відповідного шкідливого ПЗ для реінжинірингу та розслідування ботнет-атаки.  

Географічний розподіл детектив статистичні дані щодо глобального розподілу зразків відповідного шкідливого ПЗ.

kas-011

Системний інтегратор AMICA пропонує варіанти підписки на сервіс «Лабораторії Касперського» Standard та Premium, з різними умовами надання послуг і набором відслідковуваних брендів.

Зверніться до наших фахівців, щоб визначити, який із варіантів підходить саме вашій організації.

qwerty123

За більш детальною інформацією про сервіс повідомлень, ботнет-загрози (Botnet Threats Notification) та інші сервіси «Лабораторії Касперського» звертайтеся за адресою info@amica.ua

ЧОМУ «ЛАБОРАТОРІЯ КАСПЕРСЬКОГО»?

• Генеральний директор і співзасновник компанії Євген Касперський – один з провідних світових експертів в сфері IT-безпеки.

• Співпраця з міжнародними правоохоронними організаціями, включаючи Інтерпол і підрозділи CERT.

• Хмарні технології відстежують мільйони кіберзагроз по всьому світу в режимі реального часу.

• Міжнародна команда експертів досліджує і аналізує всі види інтернет-загроз.

• Найбільша в світі незалежна компанія-виробник ПО для забезпечення IT-безпеки, орієнтована на глибоке вивчення загроз і технологічне лідерство.

• Випереджає багатьох виробників захисного ПЗ за кількістю нагород, завойованих в незалежних тестах.

• Є лідером за оцінками таких авторитетних компаній, як Gartner, Forrester і IDC.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.