Повна видимість та контроль над даними з Logsign

Автоматизуйте процеси виявлення та реагування, щоб скоротити середній час відновлення та підвищити ефективність роботи.

Ви можете придбати рішення Logsign, а також отримати консультацію щодо цін, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше придбати ліцензії Logsign.

Компанія Logsign була заснована в 2010 році, щоб фахівці з кібербезпеки могли працювати більш ефективно за допомогою інтелектуального, зручного програмного забезпечення нового покоління. Забезпечення безпеки ІТ-систем та управління процесом кібербезпеки не повинно бути складним, трудомістким та дорогим. Компанія Logsign врахувала швидкозростаючі потреби ринку та розробила інтелектуальне та просте у використанні програмне забезпечення SIEM та SOAR.

Автоматизація виконує до 98% ручної роботи. Тому ефективність операцій із забезпечення кібербезпеки стала реальнішою. Програмне забезпечення SOAR є основою операцій із забезпечення безпеки. Logsign розширює можливості груп безпеки, дозволяючи їм працювати в інтелектуальному, спільному та ефективному середовищі. Ви не можете захиститись, поки не виявите загрозу. Збір, візуалізація та перетворення будь-яких даних у корисну інформацію можливі за допомогою нескінченно масштабованої та кластерної SIEM від Logsign. Маючи 10-річний досвід, Logsign є надійним командним гравцем для всіх внутрішніх та зовнішніх інфраструктурних рішень, якому довіряють понад 500 підприємств, міністерств та державних установ.

Офіційний сайт: logsign.com 

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.