Amica - IT рішення для ефективності та безпеки бізнесу
  • info@amica.ua
  • Зв'язатися з нами: +38 (044) 355 07 70

МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ EXTREME NETWORKS

summit_x650.50fa9fdcae4a899d7a076aa8f239f2af9

Комутатор

i

Обладнання для безпровідної мережі

Homepage-Purview_v7

Програмне забезпечення для аналізу та оптимізації додатків purview

NetSight-Page_v1-440x280

ПЗ для керування мережами NetSight

Отримайте безкоштовну консультацію від наших фахівців із продуктів Extreme Networks

Системний інегратор AMICA надає будь-яку консультацію щодо перелічених напрямків і тих напрямків, яких немає у списку. Ми надаємо консультації щодо проєктування, добору, впровадження, обслуговування та підтримки.

ЧОМУ ВЖЕ ПОНАД 100 ПАРТНЕРІВ ОБРАЛИ AMICA ЗА ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ EXTREME NETWORKS

strelka

Повний цикл: від проєктування до постпродажного супроводу. Наше завдання не просто продати. Наша мета – через рік після впровадження отримати від вас відмінний відгук про якість нашої роботи.

agent

Над кожним вашим проєктом працює згуртована команда професіоналів: ваш менеджер, фахівці передпродажної підготовки та технічні фахівці.

comanda

Виділеный керівник напрямку мережевого обладнання. Він контролює команду, яка працює над вашим проєктом, стежить за термінами та якістю виконання.

icon_94841-e1402512719256

За термінами також стежить CRM з прописаним SLA і стандартами швидкості реакції на запити наших клієнтів. Ви отримаєте відповідь від менеджера протягом 5 хвилин, готовий прорахунок протягом години, прорахунок зі спецумовами від Extreme Networks – не довше 3-х днів з моменту вашого дзвінка або відправки нам листа.

partner-INVAR-VoIP

Офіційний партнерский статус Extreme Networks. Ми пройшли процедуру отримання статусу – це навчені фахівці, складені іспити, обсяг успішно реалізованих проєктів. Для вас це ще одна гарантія якості виконання ваших проєктів.

shopping_buy_promotion-512

Низькі ціни на обладнання Extreme Networks. За рахунок плідної роботи з вендором, хорошою компетенцією у всьому переліку продуктів Extreme Networks та нашого обсягу закупівель ви завжди будете отримувати найкращі ціни.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.