Amica - IT рішення для ефективності та безпеки бізнесу
  • info@amica.ua
  • Зв'язатися з нами: +38 (044) 355 07 70

Системний інтегратор AMICA

Компанія AMICA – системний інтегратор, який спеціалізується на мережі, передачі даних, інформаційній безпеці та ІТ-аутсорсингу. Компанія почала свою діяльність в 2014 році та нині є одним із провідних постачальників IT-рішень в Україні. Основна мета компанії – допомогти організаціям зробити свою службу ІТ ефективною. Щоб відділ ІТ перестав був витрачаючим підрозділом, а навпаки – економив та приносив організації гроші. Ми пропонуємо комплексні технологічні рішення, ліцензування програмного забезпечення, постачання апаратного забезпечення і супутні IT-послуги із інтеграції та обслуговування.

AMICA – БІЛЬШЕ НІЖ ПОСТАЧАЛЬНИК IT

У структурі AMICA, крім поставки IT-рішень, розвиваються проєкти в інших напрямках, зокрема аналітика даних, ІТ-послуги та сервісне обслуговування.

Ми забезпечимо повний цикл впровадження нових технологій

Консультація

Оперативна та кваліфікована технічна підтримка

Післяпродажне обслуговування

Постачання та впровадження

Проєктування

Тестування та пілотні проєкти

Отримання спецумов для наших клієнтів у виробника

Прорахунок різних варіантів та допомога в бюджетуванні

5 основних причин вибрати

компанію AMICA ІТ-постачальником

ТОВ “Компанія “AMICA” – зареєстрована компанія зі своїм товарним знаком “AMICA”. Крім цього, у нас є офіційні партнерські статуси по всіх виробниках, рішення яких ми впроваджуємо. Цей статус не можна купити або отримати просто так. Це показник того, що у нас є навчені фахівці, які можуть прийти до вас на допомогу в будь-якій ситуації.

Статус системного інтегратора означає повне дотримання ціни та термінів проєкту, які ми фіксуємо після отримання від клієнта технічного завдання. Клієнт отримує проєкт вчасно та без несподіваних змін в ціні.

Звертаючись до AMICA Ви купуєте “все з одних рук”. Ми забезпечуємо передпроєктний консалтинг, впроваджуємо рішення та підтримуємо його після впровадження.

Співробітники компанії – виключно висококомпетентні фахівці з питань впровадження ІТ-рішень. До вас прикріплюється окремий фахівець (менеджер), який веде вашу компанію протягом всього проєкту. Відправлення ліцензій та оригіналів документів відбувається лише кур’єрськими службами, які гарантують 100% надійність та виконання замовлення в термін.

Ви завжди можете звернутися за консультацією до наших фахівців.

Заповніть форму праворуч і наші менеджери зв’яжуться з вами протягом 10 хвилин.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.