У вересні корпорація Microsoft випустила нову версію Azure Storage Explorer 1.10.0, яка отримала кілька нових цікавих функцій, а також суттєве оновлення існуючих.

Всі нові функції та зміни направлені для підвищення ефективності та продуктивності користувачів при роботі зі сховищем Azure, CosmosDB, ADLS Gen2 і, починаючи із 1.10.0, керованими дисками.

Одним з найбільш складних етапів міграції локальних віртуальних машин (ВМ) в Azure є переміщення даних для цих ВМ в Azure. Storage Explorer 1.10.0 значно спрощує цей процес, додаючи підтримку керованим дискам. Нові функції дозволяють створювати віртуальні диски і управляти ними за допомогою простого у використанні графічного інтерфейсу Storage Explorer.

Використання Storage Explorer також забезпечує неймовірно ефективний робочий процес. Коли Ви завантажуєте віртуальний жорсткий диск на керований диск, Storage Explorer використовує потужність та швидкість AzCopy v10, щоб швидко перенести Ваші дані в Azure. Підтримка Storage Explorer для керованих дисків також включає можливість створення знімків, копіювання, завантаження та видалення керованих дисків.

Завантажте Storage Explorer 1.10.0 сьогодні, щоб скористатися всіма новими функціями.

Більше інформації за посиланням.

Дізнайтеся більше про можливості Microsoft Office 365, можливі варіанти ліцензій та їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 или csp@amica.ua