Azure Maps — це колекція служб обробки геопросторових даних, що використовують нові зіставлення даних для забезпечення точного географічного контексту для мобільних та веб-додатків.

Створюйте мобільні та веб-додатки із визначенним місцем розташування за допомогою простих і надійних служб обробки геопросторових даних, API-інтерфейсів та пакетів SDK в Azure.

Забезпечуйте ефективну роботу на основі геопросторових даних із вбудованими функціями аналітики розташування від партнерів по мобільним технологіям світового рівня.

Створюйте рішення із використанням функцій аналітики розташування в реальному часі на платформах з підтримкою технологій мобільності світового класу TomTom і Moovit. Легко інтегрувати розширені можливості визначення місця розташування та мобільності в свої додатки за допомогою власних служб обробки геопросторових даних Azure Maps.

У наступному відео докладно пояснюється принцип дії Azure Maps.

https://sec.ch9.ms/ch9/d498/3d435d2c-ac85-421b-b3a7-5e0c7630d498/IoT_AzureMaps_high.mp4

Служби Azure Maps

Пошук

Створюйте додатки, які надають відомості про найближчі точки інтересу (POI) які, відображають місця на карті та виконують геокодування адрес (або зворотнє геокодування) для отримання відповідних координатів широти та довготи.

Потік автотранспорту

Розробляйте кошти забезпечення мобільності, які дозволять прискорити подорожі та уникнути пробок на дорозі. Надавайте кілька варіантів маршруту, відомості про довжину пробок та часу очікування, що дозволить швидше подорожувати в годину пік.

Карти

Інтегруйте в свої рішення зрозумілі та зручні карти за допомогою JavaScript Map Control або API Render. Ці карти оновлюються динамічно, тому клієнти завжди отримують актуальну інформацію. Створюйте мобільні та веб-додатки за допомогою пакетів SDK для Android і веб-пакетів SDK.

Визначення маршрутів

Прокладайте найшвидші або найкоротші маршрути одночасно до кількох розташувань, а також розробляйте маршрути та надавайте відомості окремо для пішоходів, велосипедистів або водіїв вантажних автомобілів. Оптимізуйте розрахунок маршруту за допомогою ізохрон, матричної маршрутизації і пакетної маршрутизації.

Часові пояси

Надавайте користувачам можливість легко дізнатися час в різних куточках світу. Виберіть розташування, щоб дізнатися його часовий пояс, зміщення відносно часу UTC та актуальну інформацію про перехід на літній час.

Геолокація Попередня версія

Визначайте країну по IP-адресою. Налаштуйте вміст і служби в залежності від розташування користувачів та отримуйте аналітичні відомості про географічному розподілі користувачів.

Просторові операції

Поліпшите аналітику розташування завдяки бібліотеці загальних геопросторових математичних обчислень, що включає геозон, найближчу точку, відстань по ортодромії та буферів.

Data Service. Попередня версія

Передавайте та зберігайте геопросторові дані, які потрібні для просторових операцій або складання зображень. Це дозволить скоротити затримку, підвищити продуктивність, реалізувати нові сценарії в додатку.

Мобільність. Попередня версія

Надавайте в реальному часі аналітичні дані на основі розташування для послуг громадського транспорту поблизу, наприклад відомості про зупинки, маршрут та зразкової тривалості поїздки.

Джерело Microsoft

Дізнайтеся більше про можливості Microsoft Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua