На сьогоднішній день, підприємства змушені підтримувати два типи аналітичних систем: сховище даних та потоки даних. Сховища даних надають важливу інформацію про стан бізнесу. Потоки даних показують важливі дані про клієнтів, продукти, співробітників та процеси. Обидві системи мають вирішальне значення, але працюють незалежно один від одного. У той же час підприємствам необхідно отримувати інформацію з усіх своїх джерел даних, щоб залишатися конкурентоспроможними та цілеспрямовано стимулювати інновації. Чи може єдина хмарна аналітична служба подолати цей розрив і забезпечити гнучкість, яка потрібна підприємствам?

На цьому тижні Microsoft анонсував Azure Synapse Analytics – сервіс необмеженої аналітики, який об’єднує корпоративні сховища даних та аналітику великих даних. Це дає вам свободу запитувати дані на ваших умовах, використовуючи або серверні ресурси за запитом, або надані ресурси в масштабі. Azure Synapse об’єднує ці дві системи для прийому, підготовки, керування та обслуговування даних для потреб бізнес-аналітики та машинного навчання.

Простіше кажучи, Azure Synapse – це наступне покоління сховища даних Azure SQL. Фактично, це перша і єдина аналітична система, яка виконує всі запити TPC-H в петабайтному масштабі.

Підприємства можуть використовувати свої дані для більш швидкої, продуктивної та безпечної роботи, об’єднуючи інформацію з усіх джерел даних, сховищ даних і систем аналізу великих даних.

Azure Synapse дозволяє професіоналам будь-якого типу із легкістю спільно працювати, створювати, керувати та аналізувати свої найважливіші дані, в рамках однієї і тієї ж служби. А також, надає єдиний робочий простір для підготовки даних, керування даними, зберігання даних, великих даних та завдань AI.

У структуру Azure Synapse вбудовані найпередовіші функції безпеки та конфіденційності на ринку, такі як автоматичне виявлення загроз і постійне шифрування даних.

Джерело Microsoft

Дізнайтеся більше про можливості Microsoft Office 365, можливі варіанти ліцензій і їх порівняльні характеристики за посиланням.

З питань придбання продуктів Microsoft звертайтеся до наших фахівців +380(44) 390 61 55 або csp@amica.ua