РІШЕННЯ НА БАЗІ ПЕРЕДОВИХ ВИРОБНИКІВ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ. КЕРУВАННЯ МОБІЛЬНИМИ ПРИСТРОЯМИ ТА ЇХНІЙ ЗАХИСТ.

  • Захист від сучасних загроз та функція Анти-Злодій
  • Захист корпоративних даних на особистих пристроях
  • Підтримка популярних мобільних платформ

ЗАХИСТ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ - НАДМІРНІСТЬ?

Деякі організації надають своїм співробітникам корпоративні смартфони та планшети, а деякі дозволяють використовувати для роботи особисті пристрої. У будь-якому випадку відстеження всіх пристроїв і забезпечення безпеки корпоративного середовища стає складним та трудомістким завданням. Кількість шкідливих програм, веб-сайтів і фішингових атак, націлених на мобільні пристрої, зростає з кожним днем. Сьогодні захист мобільних пристроїв не менш важливий, ніж захист будь-яких інших пристроїв у корпоративній мережі.

Рішення на базі світових лідерів захисту інформації, які ми пропонуємо, надають не тільки засоби багаторівневого захисту, але і низку функцій керування мобільними пристроями (Mobile Device Management, MDM), які дозволяють компаніям мінімізувати час на обслуговування мобільних пристроїв та забезпечити безпеку мобільного доступу до корпоративних систем. За допомогою єдиної консолі керування ви зможете побачити всі мобільні пристрої, які підключаються до мережі або звертаються до корпоративних даних, і зможете керувати ними та їхнім захистом.

МИ ПРОПОНУЄМО РІШЕННЯ ПЕРЕДОВИХ ВИРОБНИКІВ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ

Надійний захист

Сучасні рішення провідних виробників для захисту від шкідливого ПЗ забезпечують захист мобільних пристроїв від широкого спектору загроз, зокрема вірусів, троянів, фішингових посиланнь тощо. Гнучкі засоби налаштування дозволяють зазначити, які програми можна запускати на кожному мобільному пристрої. У межах компанії можна застосовувати різні політики для певних груп або окремих користувачів.

Централізована інформація про пристрої

Рішення MDM звільняють адміністратора від необхідності робити припущення щодо пристроїв, які намагаються отримати доступ до корпоративних даних та систем. Рішення автоматично розпізнають нові пристрої, що з’являються у мережі, поширюють на них технології захисту мобільних пристроїв та обмежують доступ до даних відповідно до встановлених політик.

Зниження ризику втрати даних

На мобільних пристроях може зберігатися великий обсяг конфіденційних корпоративних даних, що становить значну загрозу безпеці. Ненадійні паролі, використання потенційно небезпечних програм та відмова від шифрування даних можуть призвести до того, що конфіденційна інформація потрапить до чужих рук. Захист мобільних пристроїв спрощує введення обов’язкової політики використання складних паролей та блокування запуску небажаних програм. Крім того, технологія контейнеризації повністю ізолює корпоративні дані, додатки від призначених для користувача даних та додатків на особистому пристрої, що використовується в роботі. Потім до всіх програм в контейнерах на пристрої можна застосувати додаткові заходи безпеки.

Захист даних при втраті або крадіжці пристрою

Щороку понад 30% мобільних пристроїв викрадають або гублять. Тому рішення для захисту мобільних пристроїв підтримують великий набір функцій Анти-Злодія, що допомагає запобігти несанкціонованому доступу користувачів до цінних даних. Віддалено активуються функції, які дозволяють заблокувати доступ до корпоративних даних та додатків, видалити дані з пристрою і визначити його розташування.

Просте керування IT-інфраструктурою

З огляду на те, що сучасний користувач в середньому працює з декількома мобільними пристроями, загальна кількість та різноманітність пристроїв, якими потрібно керувати, зростає і ускладнює забезпечення IT-безпеки. Ми допоможемо вашій компанії вибрати оптимальні рішення, які будуть підтримувати смартфони та планшети на базі популярних платформ – Android, iOS, Blackberry і Windows Phone, що дозволить вам налаштовувати захист для широкого діапазону пристроїв і керувати ним. Вибір рішення з єдиною консоллю управління спростить налаштування та контроль безпеки для мобільних пристроїв.

Отримайте безкоштовну консультацію від наших фахівців з рішень для захисту мобільних пристроїв.

Заповніть форму зворотного зв’язку і ми оперативно зв’яжемося з вами.