Економія безцінного часу. Підвищення продуктивності.

Особисте спілкування в режимі реального часу без необхідності поїздки у відрядження

Можливість спільної роботи команди є найважливішою складовою діяльності будь-якої організації. Проєктні наради. Наради з продажу. Наради з розробки продуктів. Вебінари та презентації. Відбір кандидатів без приїзду їх до офісу. Окрім спільної роботи на підприємствах, ці системи дозволяють організовувати медичні консультації, навчальні заняття або наради урядових органів із розробки заходів екстреної допомоги населенню в кризовій ситуації.

Впровадження телепрезенс та систем відеоконференцзв'язку

cisco_sh

Системний інтегратор АMICA надає повний комплекс послуг із впровадження системи відеоконференцзв’язку та телеприсутності (Telepresence). Рішення мають кілька конфігурацій, до складу яких можуть належати відеопанелі, камери, стандартні відеокодеки, персональні сенсорні екрани, система освітлення та інше обладнання. Це зручні, якісні та сучасні рішення, які, завдяки швидкому процесу розгортання, сприяють якісній зміні способів ведення бізнесу.

На відміну від стандартних систем відеоконференцзв’язку (ВКЗ), технологія телеприсутності дозволяє досягати вражаючої чіткості зображення і максимально

реалістичну передачу звуку. Все це стає можливим завдяки спеціально обладнаним приміщенням: готове рішення може включати не тільки апаратне та програмне забезпечення, а й звукопоглинальні панелі з системою освітлення.

Такий комплексний підхід надає всі переваги особистого спілкування: технологія дозволяє передавати навіть ледь помітну міміку та жести, а також відтворювати співрозмовників в їхньому реальному розмірі.

Повна присутність. Насолоджуйтеся спілкуванням.

image003

На всіх рівнях компанії співробітники можуть використовувати потенціал технології телеприсутності для встановлення зв’язків, реалізації нових ідей та підвищення доходів:

  • найвище керівництво: віддалені наради, ради директорів, зустрічі з колегами із будь-якої філії, персональний зв’язок із ключовими особами, трансляція нарад у режимі реального часу, віртуальна участь у семінарах та виставках;
  • відділ продажу та маркетингу: побудова більш міцних взаємин із замовниками, об’єднання віддалених торгових відділів із головними офісами, інтерв’ю віч-на-віч для дослідження ринку;

  • відділ HR: відбір кандидатів без приїзду кандидатів в офіс, організація навчання через пряму взаємодію між групами учасників, зміцнення єдиної внутрішньокорпоративної культури у всіх філіях компанії;
  • відділи досліджень та розробки: поширення та редагування документації в режимі реального часу, збір відгуків від постачальників та замовників у режимі реального часу, скорочення часу виходу продукції на ринок.

Швидка окупність та оптимізація бізнес-процесів компанії

Повернення інвестицій

Cisco TelePresence – це рішення, яке не тільки зміцнює конкурентні переваги компанії, але і повністю покриває свою вартість. Настільна система для директора підприємства обійдеться дешевше, ніж два міжнародні відрядження.

 Оптимізація бізнес-процесів

Система ВКЗ і телеприсутності, яку вам допоможе запровадити системний інтегратор AMICA, дозволить ефективно здійснювати централізоване керування компанією, а також:

  • значно знизити транспортні витрати;
  • істотно скоротити час ухвалення рішень;
  • оптимізувати робочі процеси;
  • забезпечити єдність організації та вдосконалити корпоративну культуру;
  • мінімізувати кількість відряджень.

Отримайте безкоштовну консультацію від наших фахівців з рішеннь ВКС та телеприсутності.

Заповніть форму зворотного зв’язку і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.