Cisco Systems, Inc. – це американська міжнародна компанія, яка займається розробкою та виробництвом мережного обладнання, програмного забезпечення та інших технологічних рішень для зв’язку та мережевої інфраструктури. Компанія була заснована в 1984 році в Сан-Франциско і стала одним з провідних виробників мережевого обладнання в світі.

Cisco пропонує широкий спектр продуктів та рішень, включаючи маршрутизатори, комутатори, мережні пристрої зберігання даних, веб-конференції, безпеку мережі та інші технології. Компанія також надає послуги з проектування, встановлення та підтримки мережевих систем для корпоративних клієнтів.

Одним із ключових продуктів Cisco є Cisco IOS – операційна система для маршрутизаторів та комутаторів, яка забезпечує керування мережними пристроями та забезпечує безпеку та надійність мережі. Крім того, Cisco також розробляє програмне забезпечення для керування хмарами, програмне забезпечення для колаборації, програмне забезпечення для аналітики даних та багато іншого.

Cisco є одним із провідних виробників мережевого обладнання та технологічних рішень у світі. Її продукти використовують у різних галузях, включаючи корпоративний сектор, державні установи, освітні установи, провайдери послуг та інших.

МИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПРОДУКТИ МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ CISCO:

Коммутаторы

Комутатори

router-4000

 Маршрутизатори (роутер)

Оборудование для IP-телефонии

Обладнання для IP-телефонії

Оборудование для беспроводных сетей

Обладнання для безпровідної мережі

Оборудвание для ВКС

Обладнання для ВКС

устройства беспроводной безопасности

 Пристрої мережевої безпеки

Отримайте безкоштовну консультацію від наших фахівців із продуктів Cisco

Системний інегратор AMICA надає будь-яку консультацію щодо перелічених напрямків і тих напрямків, яких немає у списку. Ми надаємо консультації щодо проєктування, добору, впровадження, обслуговування та підтримки.

ЧОМУ ВЖЕ ПОНАД 100 ПАРТНЕРІВ ОБРАЛИ AMICA ЗА ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ CISCO

strelka

Повний цикл: від проєктування до супроводу після продажу. Наше завдання не просто продати. Наша мета – через рік після впровадження отримати від вас відмінний відгук про якість нашої роботи.

agent

Над кожним вашим проєктом працює згуртована команда професіоналів: ваш менеджер, фахівці передпродажної підготовки та технічні фахівці.

comanda

Виділений керівник напрямку мережевого обладнання. Він контролює команду, яка працює над вашим проєктом, стежить за термінами та якістю виконання.

icon_94841-e1402512719256

За термінами також стежить CRM з прописаними SLA і стандартами швидкості реакції на запити наших клієнтів. Ви отримаєте відповідь від менеджера протягом 5 хвилин, готовий прорахунок протягом години, прорахунок зі спецумовами від Cisco – не довше 3-х днів з моменту вашого дзвінка або надісланого вами листа.

partner-INVAR-VoIP

Офіційний партнерский статус Cisco. Ми пройшли процедуру отримання статусу – це кваліфіковані фахівці, складені іспити, певний обсяг успішно реалізованих проєктів. Для вас це ще одна гарантія якості виконання ваших проєктів.

shopping_buy_promotion-512

Низькі ціни на обладнання Cisco. За рахунок плідної роботи з вендором, хорошою компетенцією у всьому переліку продуктів Cisco та нашого обсягу закупівель ви завжди будете отримувати найкращі ціни.