Ви можете придбати рішення IBM, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимально придбати ліцензії IBM у вашому конкретному випадку.

IBM — американська компанія зі штаб-квартирою в Армонці, один із найбільших у світі виробників та постачальників апаратного та програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів та консалтингових послуг.

Чому IBM?

Запобігає порушенням безпеки

Виявляє та виділяє більше 70 000 відомих небезпечних налаштувань за замовчуванням, неправильних конфігурацій та недоліків програмного забезпечення, щоб можна було вжити коригуючих дій до того, як відбудеться атака.

IBM
Sense Analytics

Виявляє ключові вразливості та збагачує сканування інформацією про мережеві активи, конфігураціями безпеки, даними потоків, журналами та аналітикою загроз для усунення вразливостей.

Об’єднує та розмежовує дані

Економить час за рахунок об’єднання даних від IBM та сторонніх сканерів. Відрізняє безпечні вразливості, наприклад уразливості в неактивних додатках, від критичних, що потребують уваги.

РЕШЕНИЯ IBM

IBM SPSS Statistics – потужна платформа статистичного програмного забезпечення, що надає надійний набір функцій, які дозволяють вашій організації вилучати корисні ідеї зі своїх даних.

За допомогою SPSS Statistics ви можете:

  • Аналізувати свої дані, а також вирішувати складні бізнес-завдання та дослідження за допомогою зручного інтерфейсу.
  • Швидко розуміти великі набори даних за допомогою передових статистичних процедур, які допомагають забезпечити високу точність та якість прийняття рішень.
  • Використовуйте розширення, код мови програмування Python і R. для інтеграції з програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом.
  • Легко вибирати програмне забезпечення та керувати ним за допомогою гнучких варіантів розгортання.

IBM Cloud Pak for Security – це платформа безпеки, яка підключається до існуючих джерел даних для отримання більш глибокого розуміння та дозволяє діяти швидше за допомогою автоматизації. Незалежно від того, чи зберігаються дані в IBM або сторонніх інструментах, в локальному або в декількох хмарних середовищах, платформа допомагає знаходити загрози та ризики та реагувати на них – при цьому дані залишаються там, де вони є. Так можна виявляти приховані загрози, приймати більш обґрунтовані рішення, що ґрунтуються на оцінці ризиків, та швидше реагувати на інциденти.

IBM QRadar Vulnerability Manager виявляє вразливість у системі безпеки, додає контекст і допомагає пріоритизувати дії з виправлення. Повністю інтегрований з платформою QRadar Security Intelligence Platform він використовує розширену аналітику для збагачення результатів сканування вразливостей, щоб знизити ризик і забезпечити відповідність вимогам. QRadar Vulnerability Manager зіставляє дані про вразливості з топологією мережі та даними підключення для інтелектуального управління ризиками та використовує механізм політик для автоматизації перевірок відповідності. Використання QRadar Vulnerability Manager допоможе відділу безпеки розробити оптимізований план дій щодо усунення вразливостей для підвищення ефективності роботи та зниження витрат.

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.