МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ HP

HP_V-M200

 Маршрутизатори (роутер)

servidor-de-impresion-hp-jetdirect-ew-2400-hi-speed-usb-10base-t-100basetx___J7951G-1

Обладнання для безпровідної мережі

HP-IMC-Virtual-Application-Networking-Software-Defined-Network-Manager-ELTU_800x600

Програмне забезпечення Virtual aplication network manager 

Отримайте безкоштовну консультацію від наших фахівців із продуктів HP

Системний інегратор AMICA надає будь-яку консультацію щодо перелічених напрямків і тих напрямків, яких немає у списку. Ми надаємо консультації щодо проєктування, добору, впровадження, обслуговування та підтримки.

.

ЧОМУ ВЖЕ ПОНАД 100 ПАРТНЕРІВ ОБРАЛИ AMICA ЗА ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ HP

strelka

Повний цикл: від проєктування до постпродажного супроводу. Наше завдання не просто продати. Наша мета – через рік після впровадження отримати від вас відмінний відгук про якість нашої роботи.

agent

Над кожним вашим проєктом працює згуртована команда професіоналів: ваш менеджер, фахівці передпродажної підготовки та технічні фахівці.

comanda

Виділений керівник напрямку мережевого обладнання. Він контролює команду, яка працює над вашим проєктом, стежить за термінами та якістю виконання.

icon_94841-e1402512719256

За термінами також стежить CRM з прописаними SLA і стандартами швидкості реакції на запити наших клієнтів. Ви отримаєте відповідь від менеджера протягом 5 хвилин, готовий прорахунок протягом години, прорахунок зі спецумовами від HP – не довше 3-х днів з моменту вашого дзвінка або відправки нам листа.

partner-INVAR-VoIP

Офіційний партнерский статус HP. Ми пройшли процедуру отримання статусу – це навчені фахівці, складені іспити, обсяг успішно реалізованих проєктів. Для вас це ще одна гарантія якості виконання ваших проєктів.

shopping_buy_promotion-512

Низькі ціни на обладнання HP. За рахунок плідної роботи з вендором, хорошою компетенцією у всьому переліку продуктів HP та нашого обсягу закупівель ви завжди будете отримувати найкращі ціни.