Extreme Networks – це американська компанія, яка займається виробництвом мережного обладнання та надає рішення для управління та захисту мереж. Компанія була заснована в 1996 році в Каліфорнії і стала одним з провідних виробників мережевого обладнання в світі.

Extreme Networks виробляє широкий асортимент продуктів, включаючи комутатори, маршрутизатори, бездротові мережі, програмне забезпечення управління мережами та інші технологічні рішення. Компанія також надає послуги з проектування, встановлення та підтримки мережевих систем для корпоративних клієнтів.

Одним із ключових продуктів Extreme Networks є операційна система для мережевого обладнання – ExtremeXOS, яка забезпечує управління та контроль над мережею. Компанія також розробляє програмне забезпечення для мережевої безпеки, програмне забезпечення для управління хмарами та багато іншого.

Extreme Networks є одним із провідних виробників мережевого обладнання та технологічних рішень у світі. Її продукти використовуються у різних галузях, включаючи корпоративний сектор, державні установи, освітні установи, провайдери послуг та ін. Компанія активно працює над розвитком технологій для покращення продуктивності, надійності та безпеки мереж.

МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ EXTREME NETWORKS

summit_x650.50fa9fdcae4a899d7a076aa8f239f2af9

Комутатор

i

Обладнання для безпровідної мережі

Homepage-Purview_v7

Програмне забезпечення для аналізу та оптимізації додатків purview

NetSight-Page_v1-440x280

ПЗ для керування мережами NetSight

Отримайте безкоштовну консультацію від наших фахівців із продуктів Extreme Networks

Системний інегратор AMICA надає будь-яку консультацію щодо перелічених напрямків і тих напрямків, яких немає у списку. Ми надаємо консультації щодо проєктування, добору, впровадження, обслуговування та підтримки.

ЧОМУ ВЖЕ ПОНАД 100 ПАРТНЕРІВ ОБРАЛИ AMICA ЗА ПРОДУКТИ ТА РІШЕННЯ EXTREME NETWORKS

strelka

Повний цикл: від проєктування до постпродажного супроводу. Наше завдання не просто продати. Наша мета – через рік після впровадження отримати від вас відмінний відгук про якість нашої роботи.

agent

Над кожним вашим проєктом працює згуртована команда професіоналів: ваш менеджер, фахівці передпродажної підготовки та технічні фахівці.

comanda

Виділеный керівник напрямку мережевого обладнання. Він контролює команду, яка працює над вашим проєктом, стежить за термінами та якістю виконання.

icon_94841-e1402512719256

За термінами також стежить CRM з прописаним SLA і стандартами швидкості реакції на запити наших клієнтів. Ви отримаєте відповідь від менеджера протягом 5 хвилин, готовий прорахунок протягом години, прорахунок зі спецумовами від Extreme Networks – не довше 3-х днів з моменту вашого дзвінка або відправки нам листа.

partner-INVAR-VoIP

Офіційний партнерский статус Extreme Networks. Ми пройшли процедуру отримання статусу – це навчені фахівці, складені іспити, обсяг успішно реалізованих проєктів. Для вас це ще одна гарантія якості виконання ваших проєктів.

shopping_buy_promotion-512

Низькі ціни на обладнання Extreme Networks. За рахунок плідної роботи з вендором, хорошою компетенцією у всьому переліку продуктів Extreme Networks та нашого обсягу закупівель ви завжди будете отримувати найкращі ціни.