Ви можете придбати рішення Embarcadero, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA.

Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимально придбати ліцензії Embarcadero у вашому конкретному випадку.

Довіра від більш ніж трьох мільйонів розробників по всьому світу

Компанія Embarcadero широко відома своїми знаменитими продуктами, що дозволяють клієнтам застосовувати основні платформи баз даних, операційних систем, інтегрованих середовищ та мов програмування. Такий розмах дає можливість клієнтам проектувати, будувати та експлуатувати програмні програми та СУБД у будь-якому обраному оточенні, без обмежень, витрат та додаткового навчання, пов’язаного із застосуванням безлічі спеціалізованих платформенно-орієнтованих інструментів.

РІШЕННЯ EMBARCADERO

Створюйте багатоплатформні корпоративні програми з єдиною кодовою базою, використовуючи передові бібліотеки інтерфейсу для настільних систем Windows, готові до Windows 11. Включає бібліотеки Delphi®, C++Builder®, Interbase®, RAD Server® і Python.

Найкраща у своєму класі інтеграція з Windows, потужні можливості візуального проектування та 5-кратне підвищення продуктивності роблять Delphi® ідеальною IDE для створення нативних програм з одним джерелом для будь-якої платформи.

Создавайте молниеносно быстрые нативные приложения на современном C++ для Windows и iOS, используя передовые библиотеки визуального дизайна для быстрого создания великолепного пользовательского опыта, повышения производительности и сокращения времени выхода на рынок.

Розгорніть відзначену нагородами реляційну базу даних SQL у своїх мобільних та настільних програмах. InterBase® забезпечує чудове шифрування та безпеку даних, аварійне відновлення та синхронізацію змін, нескінченно масштабується, впроваджується куди завгодно та працює на будь-якому пристрої та платформі.

Миттєва генерація API баз даних у Delphi® та C++Builder® для більш швидкого створення програм за допомогою платформи програм REST API корпоративного рівня, доступної в локальній мережі або розгортається в хмарі.

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.