Autodesk

Компанія AMICA є реселером продуктів Autodesk. Ви можете купити рішення Autodesk, а також отримати консультацію з приводу цін, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажів компанії AMICA. Наші фахівці із радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії Autodesk у вашому конкретному випадку.

Autodesk – один з найбільших постачальників програмного забезпечення для промислового та цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг.

Вдосконалюйте проєктування та виробництво виробів з допомогою програмного забезпечення Autodesk

РІШЕННЯ AUTODESK

AutoCAD LT

Створюйте креслення за допомогою надійного САПР

Підвищіть швидкість роботи завдяки використанню програми для креслення AutoCAD LT® для Windows і Mac OS X. Працюйте із високою точністю та безперешкодно обмінюйтеся документацією завдяки технології TrustedDWG™. Підключайтеся до робочого процесу 2D-проєктування за допомогою інтегрованих локальних, хмарних та мобільних рішень AutoCAD.

AutoCAD

05

Проєктуйте кожен вузол за допомогою САПР

Створюйте вражаючі проєкти за допомогою програми для проєктування та випуску документації AutoCAD®. Прискорюйте випуск робочої документації і деталерування за допомогою засобів підвищення продуктивності та організуйте спільну роботу за допомогою технології TrustedDWG™.

Спілкуйтеся та налагоджуйте робочі процеси за допомогою інтегрованих локальних, хмарних і мобільних рішень.

Працюйте в САПР на звичній для вас платформі, використовуючи AutoCAD для Windows або AutoCAD for Mac.

Autodesk 3ds Max 2015

03 (1)

Створюйте із легкістю передові HLSL-шейдери

Програмне забезпечення Autodesk 3ds Max 2015 пропонує потужні інтегровані інструменти тривимірного моделювання, анімації, рендеру та композитингу для роботи із високою швидкістю і продуктивністю. Autodesk 3ds Max надає інноваційні методи побудови та текстурування моделей, накопичення даних, анімації персонажів, дає змогу отримувати зображення високої якості. Додаток для тривимірного середовища, анімації, рендерингу та композитингу Autodesk 3ds Max призначений для фахівців із комп’ютерної графіки та анімації, що розробляють комп’ютерні ігри, кінофільми та телепередачі.

Autodesk Maya 2015

02

Створюйте робочі процеси для комплексних симуляцій та рендерингу

Програмне забезпечення Autodesk Maya 2015 – це повний набір засобів для тривимірної анімації, моделювання, побудови імітацій та візуальних ефектів, рендерингу, відстеження руху і створення композицій на базі легко розширюваної платформи. Autodesk Maya 2015 є зручним рішенням для фахівців комп’ютерної графіки, надаючи сучасні інструменти оформлення фільмів, комп’ютерних ігор, телепрограм, поліграфії та графічного дизайну високої якості.

Autodesk Inventor 2015

07

Створюйте цифрові макети складних трубопровідних та кабельних систем

Програмне забезпечення Autodesk Inventor 2015 розроблено на основі технології цифрових прототипів та призначений для тривимірного проєктування складних кабельних систем і ділянок трубопроводів. Рішення Autodesk Inventor 2015 дозволяє моделювати та досліджувати динаміку і міцність складних виробів, що містять електричні компоненти або трубопроводи, проєктувати технологічне оснащення. Система промислового тривимірного проєктування Autodesk Inventor 2015 автоматизує типові завдання розробки кабельних систем і трубопроводів, забезпечуючи швидке створення проєктів.

Отримайте безкоштовну консультацію від наших фахівців із продуктів Autodesk

Системний інтегратор AMICA надає будь-які консультації щодо перелічених напрямів і тих напрямків, яких в списку немає. Ми надаємо консультації з проєктування, підбору, впровадження, обслуговування та підтримки.