Ви можете придбати рішення ABBYY, а також отримати консультацію щодо ціни, ліцензування та підтримки, звернувшись до відділу продажу компанії AMICA.

Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимально придбати ліцензії ABBYY у вашому конкретному випадку.

Оцифровуйте, отримуйте, редагуйте, захищайте всі типи документів, обмінюйтеся ними та співпрацюйте в єдиному робочому процесі.

Висока якість продуктів ABBYY є результатом наукових досліджень, які компанія веде з дня свого заснування. За роки роботи інвестиції ABBYY в розробку склали більше 4000 людино-років. Завдяки якості, широкої функціональності і простоті експлуатації продукти компанії ABBYY визнані в усьому світі. Їх якість підтверджено численними нагородами від авторитетних міжнародних асоціацій, видань та тестових лабораторій в 25 країнах світу.

Оцифровуйте, отримуйте, редагуйте, захищайте всі типи документів, обмінюйтеся ними та співпрацюйте в єдиному робочому процесі.

Редагуйте цифрові та відскановані PDF-файли з нечуваною легкістю: виправляйте цілі речення та абзаци або навіть налаштовуйте форматування.

Спростіть щоденну роботу, долучивши паперові документи до цифрового робочого місця за допомогою технології оптичного розпізнавання (OCR) на основі AI.

Отримайте переваги та оптові знижки, розглянувши плани підписки на 1 або 3 роки, щоб підібрати максимально вигідне вирішення для вашої організації.

Розгорніть єдине PDF-рішення у своїй організації для забезпечення безперешкодної співпраці.

Зменшуйте навантаження на IT-службу за допомогою автоматизованого розгортання та простого керування ліцензіями.

РІШЕННЯ ABBYY

PDF-рішення, що використовує новітні OCR технології, що дозволяє менеджерам з різних підрозділів і галузей звільнитися від щоденних рутинних завдань і підвищити індивідуальну продуктивність в роботі з документами. Сучасні можливості конвертації ABBYY роблять паперові документи і PDF-файли доступними і придатними для пошуку, а також уможливлюють роботу таких важливих інструментів, як редагування PDF-файлів, порівняння документів і конвертація вручну або автоматично.

ABBYY Screenshot Reader допоможе зберегти зображення всього екрану, вікна програми або виділеної вручну області. Ви можете використовувати ці зображення при підготовці презентацій або відправити їх по електронній пошті друзям або колегам.

Платформа Process Intelligence, яка дозволяє підприємствам використовувати інформацію, що міститься в їхніх системах, для створення візуальної моделі своїх процесів, їх аналізу в режимі реального часу для виявлення зон неефективності / проблемних зон та прогнозування майбутніх результатів для полегшення прийняття рішень щодо інвестицій у технології.

Виникли питання? Залиште запит в формі нижче і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом.